Dom

Shenzhen Yali Clothing Co., Ltd

Im Online Czat teraz

Shenzhen Yali Clothing Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Shenzhen Yali Clothing Co., Ltd Shenzhen Yali Clothing Co., Ltd Shenzhen Yali Clothing Co., Ltd Shenzhen Yali Clothing Co., Ltd Shenzhen Yali Clothing Co., Ltd Shenzhen Yali Clothing Co., Ltd Shenzhen Yali Clothing Co., Ltd Shenzhen Yali Clothing Co., Ltd
fabryka Yali klienci odwiedzający fabrykę grupowe zdjęcie z klientami salon wystawowy Odbiór firmy strona kulturalna firmy 1

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Firma Handlowa
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : BNS
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 1000-1200
Rok założenia : 2013
pc Export : 90% - 100%
Shenzhen Yali Clothing Co., Ltd została założona w 2000 roku. Produkowała odzież zamorskich dużych marek dla firm zajmujących się handlem domem. W 2009 roku nasza firma rozpoczęła produkcję odzieży sportowej, głównie upominków golfowych, pod nazwą Ya Li Ying Gifts. W 2012 r. Została założona firma Hong Kong Yali Clothing Co., Ltd, produkująca głównie odzież przyczynową, aw 2013 r. Została oficjalnie przemianowana na Shenzhen Yali Clothing Co., Ltd na eksport. Nasza firma jest przedsiębiorstwem, które integruje projektowanie, produkcję i sprzedaż, z silnymi możliwościami rozwoju i projektowania oraz doskonałą reputacją na rynku. Nasza oferta obejmuje modne ubrania na wysokim poziomie, odzież ciążową, w pełni drukowane koszule i legginsy dziecięce z pełnym nadrukiem, dziecięcy strój gimnastyczny, odzież odblaskową, ubrania odporne na plamy i wodę Nano, naturalne ubrania zdrowe (włókno bambusowe, len, bawełna organiczna, bawełna egipska, bawełna Pima), odzież nadająca się do recyklingu itp.

Nasza firma znajduje się w budynku Bao E Industrial Park B2 w dzielnicy Pinghu Egongling Long Longgang, Shenzhen, gdzie dogodny jest transport publiczny. Jest połączony z Fenggang z Dongguan i niedaleko Hongkongu. Dobrze znane rynki tkanin, takie jak Huanan City i East Gate, znajdują się w pobliżu i współpracujemy z producentami tkanin w Guangzhong Zhongda, Foshan, Humen, Zhongshan, Zhejiang Keqiao Xiaoshan i wielu innych głównych rynkach surowców odzieżowych w Chinach. Nasza firma ma elastyczne, bogate i przyszłościowe projekty, a także kreatywne myślenie. Naprawdę dbamy i dbamy o ochronę środowiska, zdrowie i komfort klientów, a także estetykę. Rozumiemy, że nasze produkty są tym, za czym stoimy i stale optymalizujemy nasz łańcuch dostaw i zachęcamy nasz zespół do pozytywnego kierunku. Przez lata działalności stworzyliśmy bogatą kulturę przedsiębiorczości i zebraliśmy grupę najlepszych elit, które stały się naszą podstawową kompetencją. Obecnie obsługujemy wybitnie nowe zagraniczne marki, dzięki naszemu wysokiej jakości projektowaniu i produkcji, w Europie, Ameryce, Japonii, Korei, Singapurze, Emiratach, Arabii, Afryce Południowej i wielu innych regionach świata. W Chinach współpracujemy z wieloma startowymi firmami modowymi i firmami technologii noszenia. Nasz stabilny wzrost i reputacja wynikają z najwyższej jakości usług, niezawodnej jakości, korzystnej ceny oraz szybkiej reakcji rynku i dostaw.

Jednocześnie współpracujemy z wieloma niezawodnymi producentami spotów, aby dostarczać wyjątkowe produkty każdemu klientowi w korzystnych cenach.

„Postępując z czasem, idąc naprzód w przyszłość”, nasza uczciwa i wysokiej jakości usługa pomoże Ci zbudować zielony i wyjątkowy nowy łańcuch dostaw odzieży.

Serdecznie witamy wszystkich klientów, aby zadzwonili, wysłali e-mail lub odwiedzili nasze biuro w celu omówienia możliwości współpracy. Chcemy razem rosnąć i budować wspólnoty produkcyjne i sprzedażowe, a także wygrywać sytuacje razem z naszymi obecnymi i potencjalnymi klientami.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Yali Clothing Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Livory Zeng

Faks: 86-755-84687192

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)